Performance SecurityTesting Service​(PSTS)

Сервіс, який забезпечує одноразову комплексну оцінку системи безпеки та продуктивності, що дозволяє ухвалювати рішення на майбутнє.

PSTS

Експертний аудит ваших систем 

PSTS — це експертний аудит ваших систем на базі рішення Keysight CyPerf, що дозволяє проводити масштабне функціональне тестування та надавати детальний звіт про поточний стан системи і рекомендації експертів щодо її оновлення.

Клієнт отримує результати, звіти та рекомендації від кваліфікованих інженерів BAKOTECH.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ 

Багатоетапне тестування дозволяє клієнтам дізнатися про поточний стан їхніх систем, оптимізувати їх на основі отриманих рекомендацій експертів та оцінити отримані результати.

icon

Можливість проведення разового тестування.

icon

Поради експертів.

icon

Широкий спектр функціональних можливостей

ПРОСТЕ ТА УНІФІКОВАНЕ РІШЕННЯ

Illustration

ТОП-5 ЕКСПЕРТНИХ ЗВІТІВ

Або оберіть інші зі 130+ звітів. 

 • Тестування стійкості до DDoS-атак

  Використовуючи шаблони DoS-атак і HTTPS-з'єднань в секунду, ви можете імітувати реалістичні DDoS-атаки разом з легальним трафіком. Це дозволить вам комплексно оцінити стійкість системи в умовах, максимально наближених до реальних. 

 • Тестування налаштувань WAF на відповідність OWASP Top 10

  За допомогою наборів шаблонів File Inclusion Attacks, CSRF Attacks та інших ви можете змоделювати типові атаки і перевірити, наскільки ефективно WAF їх блокує. 

 • Тестування пропускної здатності бекенду та системи AntiDDoS

  Використовуючи сценарії HTTP/HTTPS Throughput і Connections per Second, ви можете оцінити реальну продуктивність Backend і AntiDDoS систем в умовах високих навантажень. 

 • Тестування засобів автентифікації (розширення для тестування WAF)

  Шаблон Auth Bypass Attacks містить скрипти для пошуку вразливостей у процесах автентифікації.

 • Тестування робочого клієнта Office 365

  Користувацькі шаблони дають змогу імітувати реальних користувачів Outlook, Excel, OneDrive тощо, щоб оцінити пропускну здатність і масштабованість Office 365. (Office365 Outlook Simulated Users, Office365 Excel Throughput, Office365 OneDriveSimulated Users, Office365 OneDrive Throughput, Office365 Outlook Throughput, Office365 Excel Simulated Users). 

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

PSTS

● 2 етапи тестування під ключ● Гнучкий пул сценаріїв тестування ● 1 звіт про експертну оцінку з рекомендаціями щодо модернізації  ● 1 звіт про переоцінку для вимірювання результатів внесених змін● Термін дії пакета — 6 місяців● Ціна від 15 тис. доларів

PSTS+

● До 5 етапів тестування під ключ● Гнучкий пул сценаріїв тестування● 2 звіти про експертну оцінку з рекомендаціями щодо модернізації● 1 звіт про переоцінку для вимірювання результатів внесених змін● Термін дії пакета — 12 місяців● Ціна від 17 тис. доларів

ПОГОВОРИТИ З ЕКСПЕРТОМ

Дякую!

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

BAKOTECH — True Value Added IT-дистриб'ютор, який надає професійну до- та пост-продажну, рекламну, підтримку для партнерів та кінцевих замовників.

Сервісні рішення
для компаній
майбутнього.

Слідкуйте за нами: